Bergen Elektro Automasjon AS

Nedre Nøttveit 62, 5238 Rådal
Google Maps | Kontaktpersoner

55 91 33 19
firmapost@b-e-a.no

Bestill elektriker Kontakt Kundesenter

Profilbilde Sveinung Vorland

Sveinung Vorland

Daglig leder
990 03 398
sveinung@b-e-a.no

Profilbilde Kjetil Raa

Kjetil Raa

Prosjektleder
45 23 32 56
kjetil@b-e-a.no

Profilbilde Andreas Fjærestad

Andreas Fjærestad

Prosjektleder
922 24 135
andreas@b-e-a.no

Profilbilde Christian S. Saure

Christian S. Saure

Prosjektleder
951 74 970
christian@b-e-a.no

Profilbilde Maja Dimitrijevic

Maja Dimitrijevic

Regnskap
916 76 726
maja@b-e-a.no

Espen Fjeldberg

Prosjektleder
916 76 729
espen@b-e-a.no

Logo - Bergen Elektro Automasjon

Bergen Elektro Automasjon AS
Nedre Nøttveit 62, 5238 Rådal
Hordaland, Norway

Åpne lokasjon i Google Maps


Sosiale medier

Åpningstider

Man - Fre: 0800 - 1600
Lørdag: Stengt
Søndag: Stengt

Kontakt oss

Tlf: 55 91 33 19
firmapost@b-e-a.no

Åpningstider

Man - Fre: 08:00 til 16:00


Utenom våre ordinære åpningstider, kan du ringe vår døgnvakt

Døgnvakt

TLF: 55 91 33 19

lukk

Bestill elektriker / befaring

Vi har ledig kapasitet. Fyll ut bestillingsskjemaet og vi svarer deg omgående.


lukk

Kundesenter

Bergen Elektro Automasjon AS
Tlf: 55 91 33 19
firmapost@b-e-a.no