Profilbilde Sveinung Vorland

Sveinung Vorland

Daglig leder
990 03 398
sveinung@b-e-a.no

Profilbilde Kjetil Raa

Kjetil Raa

Prosjektleder
990 03 269
kjetil@b-e-a.no

Profilbilde Andreas Fjærestad

Andreas Fjærestad

Prosjektleder
922 24 135
andreas@b-e-a.no

Profilbilde Christian S. Saure

Christian S. Saure

Prosjektleder
951 74 970
christian@b-e-a.no

Profilbilde Maja Dimitrijevic

Maja Dimitrijevic

Regnskap
916 76 726
maja@b-e-a.no

Profilbilde Ole Hægland

Ole Hægland

Prosjektleder
46 66 10 34
ole@b-e-a.no

Profilbilde Stig Hovland

Stig Hovland

Prosjektleder
930 56 488
stig@b-e-a.no

Bergen Elektro Automasjon AS

Nedre Nøttveit 62, 5238 Rådal
Hordaland, Norway

Åpne lokasjon i Google Maps


Sosiale medier

Åpningstider

Man - Fre: 0800 - 1600
Lørdag: Stengt
Søndag: Stengt

Kontakt oss

Tlf: 55 91 33 19
firmapost@b-e-a.no

Åpningstider

Man - Fre: 08:00 til 16:00


Utenom våre ordinære åpningstider, kan du ringe vår døgnvakt

Døgnvakt

TLF: 55 91 33 19

lukk

Bestill elektriker / befaring

Vi har ledig kapasitet. Fyll ut bestillingsskjemaet og vi svarer deg omgående.


lukk

Kundesenter

Bergen Elektro Automasjon AS
Tlf: 55 91 33 19
firmapost@b-e-a.no


Slipp håndverkeren inn.

Her hos BEA prøver vi å drive bedriften vår så normalt som mulig. Flere kunder er usikker på om man kan bruke håndverkere i disse tider, men selv med dagens Corona-tiltak er dette fullt mulig.

- Det er ikke farlig å la håndverkere gjøre oppdrag hjemme hos deg, men det er viktig at begge parter tar de nødvendige forholdsreglene for å unngå smitte, sier Nelfo-direktør Ove Guttormsen.

NELFO: 5 råd for å gjennomføre håndverkstjenester.